NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)

 • Објављено Пре 24 дана

  thisisnoizy

  Трајање: 03:45

  Lyrics: Noizy
  Music: Term & Rvchet
  Mix & Master: Rvchet & Westpoint studios
  Video: MaxProduction
  Available on:
  Spotify: open.spotify.com/album/6Psi2ZUUW4sD0tA1lwk6qZ
  iTunes: music.apple.com/us/album/freestyle-single/1563407821?ls=1&app=itunes
  acromaxmedia.lnk.to/FREESTYLE

ENOSUPER PRO PRO
ENOSUPER PRO PRO

guci guci puci puci 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Пре 4 сата
endri11
endri11

🔥

Пре 6 сати
Arlum Kerkuti
Arlum Kerkuti

Noizy king Salam nga dibra madhe

Пре 9 сати
Liljana Lili
Liljana Lili

4,3 mln 🤯🤯🤯noizy king ❤❤❤❤❤

Пре 9 сати
Irma Hajdaraj
Irma Hajdaraj

Otr nuk osh gup por osh vllazni

Пре 9 сати
David Zekaj
David Zekaj

brv

Пре 10 сати
Liljana Lili
Liljana Lili

Hey kush po e degjon tani ne 10 maj

Пре 11 сати
ALDIN THE [BEAST]
ALDIN THE [BEAST]

-9M/10

Пре 11 сати
Shkelzen Mujaj
Shkelzen Mujaj

👑Vec vazhdo ty kap hetshoda 👑

Пре 15 сати
RDD2649 TEAM TRIX
RDD2649 TEAM TRIX

🇦🇱Tirana

Пре 18 сати
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide

I’m from New Jersey and all the Albanians I know here love Noizy! He’s the best to ever do it #OTR

Пре 19 сати
Shkelzen Mujaj
Shkelzen Mujaj

Ai se e sheh kete koment e bon like e ruajt ZOTI 😁😂🤣

Пре дан
Jurgen Bezat
Jurgen Bezat

Kishte vëllag toka pa mbiu fara

Пре дан
Matia Milla
Matia Milla

Noizy=super hit🔥🔥

Пре дан
ERD1
ERD1

wow this is freestyle respsect from 🇸🇪

Пре дан
Endrit Kadriu
Endrit Kadriu

Gvg

Пре 3 сата
Bobi Swe
Bobi Swe

hur läget 🤑

Пре 6 сати
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide

Durrsi

Пре 19 сати
Sara Cela
Sara Cela

Grosha 🤣🤣

Пре дан
Erviol Putro
Erviol Putro

😎

Пре дан
gaming Olti
gaming Olti

WOW!!BOOMMM!!

Пре дан
Kreku Kreku
Kreku Kreku

❤️❤️❤️💋💞❤️❤️

Пре дан
Game_Arena88 Arena88
Game_Arena88 Arena88

SUPER LAL

Пре дан
vasil margariti
vasil margariti

Koul esht

Пре дан
Syed Nahid
Syed Nahid

Respect albenia 🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩

Пре дан
Brixhilda *
Brixhilda *

❤❤❤❤❤❤

Пре дан
Kristjan Gjini
Kristjan Gjini

♡RESPEKTE NOYZI ♡OTR♡ PER JET ♡

Пре дан
Deti Llana
Deti Llana

OTR 👌👌🔥🔥

Пре дан
Alvin Sharra
Alvin Sharra

Rreperi me i mir ne gjith boten 🌟🌟🪙🪙

Пре дан
Angela Hasko
Angela Hasko

😘😘😘🤩🤩🤩🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Пре дан
Angela Hasko
Angela Hasko

😘😘😘

Пре дан
Flavio Pmĺepaj
Flavio Pmĺepaj

Durrsi

Пре дан
Valmira Alia
Valmira Alia

💞💞💞💞🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱#OTR

Пре дан
soinhu foitu
soinhu foitu

Ca mtha baba vath e bona dhe xhaden vet e zgjodha this hits me 🖤😌

Пре дан
Reli Veza
Reli Veza

Me i modhi nven i vetmi rreper qe ka bo .veshjet me emrin ilyrian .bravo

Пре дан
Kasandra Pako
Kasandra Pako

O mbret 👑👑👑👑 Ju nk jeni thjeshte fanca por kam lidhje me juu!🥰 Nonen mesdhetare por jam biri i dibranit ! 💪🏼 Ku eshte dibraaaa 👊🏻👊🏻👊🏻

Пре 2 дана
Nini Shaipi
Nini Shaipi

🖤🖤🖤🖤🖤👑👑👑👑

Пре 2 дана
soinhu foitu
soinhu foitu

o nojz te rujt zoti familjen

Пре дан
Amina Misini
Amina Misini

The king❤️

Пре 2 дана
Gee
Gee

Rrespekte nga Brooklyn

Пре 2 дана
Bert Shahini
Bert Shahini

oooooo

Пре 2 дана
1124 2114
1124 2114

Cant wait for album💣💣💣💣🔥🔥🔥🔥

Пре 2 дана
1124 2114
1124 2114

👑💯

Пре 2 дана
Anxhelo Qoqi
Anxhelo Qoqi

Super konge perzotin respekte

Пре 2 дана
Albania
Albania

1.23 milion ndjeksa 9k komente wtf super fake reperi 9 vjecarve

Пре 2 дана
Albania
Albania

@Makishti Makishti per cfar duhet te kem inat ? Sjam as kengetar Asgje thjesht rob Zoti.. ca ka per inat ktu PO them dicka fallco? Apo real?

Пре дан
Albania
Albania

@Username ; po ne 4 milion shikime mos kapi as 100k komente vk ia ben mu qe i blejne vk

Пре 2 дана
Username ;
Username ;

Wtf nese robt sdun me komentu

Пре 2 дана
Faik Bali
Faik Bali

Nojzy otr forever

Пре 2 дана
Etleva sheshi
Etleva sheshi

Respect of 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Пре 2 дана
Po Joni
Po Joni

🇳🇴

Пре 2 дана
valbona dema
valbona dema

💧🔥🔥🔥🔥🔥🔥🌠🌝

Пре 2 дана
valbona dema
valbona dema

🥇🥇🥇🥎💶💶💶

Пре 2 дана
valbona dema
valbona dema

king king

Пре 2 дана
valbona dema
valbona dema

🥰🥰🥰💋👌

Пре 2 дана
valbona dema
valbona dema

o nojz te rujt zoti familjen

Пре 2 дана
valbona dema
valbona dema

me ket kong vetem hetshote

Пре 2 дана
valbona dema
valbona dema

super kong respk nga lueto

Пре 2 дана
Amal Johnson
Amal Johnson

Respect from🇮🇳 ❤️🔥🔥

Пре 2 дана
Elirë Syla
Elirë Syla

Respekte

Пре 2 дана
Eri Itarb
Eri Itarb

👑👑👑👑👑👑👑👑

Пре 2 дана
Arman Niazi
Arman Niazi

Respect 🇦🇫

Пре 2 дана
Nike hott
Nike hott

kingg is backk 🇦🇱💨🦁

Пре 2 дана
Gaming Star
Gaming Star

respekt krenar dibra per ty rigels rajku ❤️💪👑

Пре 3 дана
Teddy lunaa
Teddy lunaa

ONLY KING OF ALBANIA 🇦🇱 🙌 👏

Пре 3 дана
Kevish playz
Kevish playz

Nice bars I know this is Albanian

Пре 3 дана
BIG BRUDA.15
BIG BRUDA.15

Sa like shkoin per O.T.R👆👌👑

Пре 3 дана
ENTONI Hoxha FF
ENTONI Hoxha FF

SKOM SHOK PO KAM KAMPIONA OTR NA NJEF GJITH BOTA A TE KUJTOHET 09 PREMTIMET NUK ISHIN TE KOTE

Пре 3 дана
Genti Bossi
Genti Bossi

👌👌👌👌👌👌👌👌👌😍😍😍😍😍

Пре 3 дана
Ersi Kushi
Ersi Kushi

brrrrŕrrrrrrrrrrrrrrŕrrrrrrrrrrrrravo bos je ma i miri bro

Пре 3 дана
Transport mallrash brenda dhe jashte shtetit
Transport mallrash brenda dhe jashte shtetit

👍

Пре 3 дана
Fabian Roci
Fabian Roci

🔥🔥🔥super otr

Пре 3 дана
selime ibra
selime ibra

❤❤😍😍🔥🔥

Пре 3 дана
Menduh Sinani
Menduh Sinani

Edhe mu nbank ma kerkoj numrin 🤔

Пре 3 дана
FF Joel
FF Joel

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Пре 3 дана
Emily An
Emily An

I’m from New Jersey and all the Albanians I know here love Noizy! He’s the best to ever do it #OTR

Пре 3 дана
bodoti qwiu
bodoti qwiu

Roptt ti qe Ben dislike ... Super keng fjal zemre ❤❤

Пре 2 сата
Nueli &MhsF Nantes France
Nueli &MhsF Nantes France

🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Пре 3 дана
Michaela Hunyadi GMX
Michaela Hunyadi GMX

🙏🏻

Пре 3 дана
ber bs
ber bs

Noizy is the best 👌 Albanian Rapper 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Пре 3 дана
Jusilda Rizaj
Jusilda Rizaj

Zini zini Why blend in When I’m born to to stand up OTR look Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja erdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot me fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake? se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit Yeee, u like my freestyle OTR in the building We run this 20, 21 On top of the rest like never before Eyyy Rach We kill it

Пре 4 дана
Emily An
Emily An

OTR

Пре 3 дана
Leon Bojni
Leon Bojni

Sa ngjovo ket keng kapa hetshode

Пре 4 дана
Lumnije Hasani
Lumnije Hasani

NOIZY FT TAYNA FT MOZZIK HIT ISH DAL KUSH MENON KSHTU LIKE

Пре 4 дана
Michele Di iorio
Michele Di iorio

Brothers

Пре 4 дана
Michele Di iorio
Michele Di iorio

🕯️🙏🏼🇮🇹

Пре 4 дана
Xhemi Krishti
Xhemi Krishti

Super keng

Пре 4 дана
Lumnije Hasani
Lumnije Hasani

2 WEEKS 4M VIEWS

Пре 4 дана
XrK_ Dark
XrK_ Dark

te qifsha fisin ne goj noizy fisqiri🤮🤮🤮🖕🖕🖕🖕🖕reper gay

Пре 4 дана
Makishti Makishti
Makishti Makishti

Ik mor varikars

Пре 3 дана
Po Joni
Po Joni

Uneserviatytvrsj

Пре 4 дана
Bashkim Hallulli
Bashkim Hallulli

Ku i kam Dibranet?? 😏🔥🔥🔥🔥

Пре 4 дана
roland perkola
roland perkola

👑👌

Пре 4 дана
roland perkola
roland perkola

👑👑👑

Пре 4 дана
roland perkola
roland perkola

👑👑👑

Пре 4 дана
roland perkola
roland perkola

OTR

Пре 4 дана
roland perkola
roland perkola

Noizy 👑

Пре 4 дана
roland perkola
roland perkola

👑

Пре 4 дана
roland perkola
roland perkola

👑✌️👌

Пре 4 дана
roland perkola
roland perkola

👑👑🤯👌👌✌️

Пре 4 дана
roland perkola
roland perkola

👑🤯

Пре 4 дана
roland perkola
roland perkola

🤯👑👑🤯

Пре 4 дана
roland perkola
roland perkola

👑👌🤯

Пре 4 дана
roland perkola
roland perkola

👑

Пре 4 дана
roland perkola
roland perkola

Otr

Пре 4 дана
roland perkola
roland perkola

Otr

Пре 4 дана
roland perkola
roland perkola

Otr

Пре 4 дана
EMILAJNO Manellari
EMILAJNO Manellari

SUPER BEJ NJE DIS MATO LALES TANI

Пре 4 дана
LORI FF YT
LORI FF YT

super kANg kush eshte me mu like

Пре 4 дана
Bini Official
Bini Official

🌷🌷❤️❤️😉😉😉

Пре 4 дана
Igli Rama
Igli Rama

OTR LIKE

Пре 4 дана

Потврди

NOIZY - 1 HERE E MIRE (VACCINE)

06:01

NOIZY - 1 HERE E MIRE (VACCINE)

thisisnoizy

Приказа 11 мил

Varrosi - Flamma (Official Video HD)

05:27

Varrosi - Flamma (Official Video HD)

Varrosi OTR

Приказа 2,9 мил

Zvezde Granda - Cela emisija 65 - ZG 2020/21 - 01.05.2021

3:15:01

Zvezde Granda - Cela emisija 65 - ZG 2020/21 - 01.05.2021

Zvezde Granda

Приказа 1,7 мил

Zvezde Granda- Promo- Epizoda 66

0:59

Zvezde Granda- Promo- Epizoda 66

Grand Online

Приказа 113 хиљ.

Zašto RUMUNIJA i MOLDAVIJA nisu JEDNA ZEMLJA?

8:48

Zašto RUMUNIJA i MOLDAVIJA nisu JEDNA ZEMLJA?

Ozbiljne Teme

Приказа 51 хиљ.

DOBRO JUTRO KOMŠIJA (SEZONA 3) - EPIZODA 10

43:18

DOBRO JUTRO KOMŠIJA (SEZONA 3) - EPIZODA 10

Dobro Jutro, Komšija

Приказа 155 хиљ.

Marin - #Blitz (prod by. Rzon)

04:23

Marin - #Blitz (prod by. Rzon)

MarinOfficial

Приказа 10 мил

DON XHONI - MAFFIA

02:49

DON XHONI - MAFFIA

DON XHONI

Приказа 9 мил

Binjaket - Getinjo live ne Bllok - Show - Vizion Plus

05:09

Binjaket - Getinjo live ne Bllok - Show - Vizion Plus

Vizion Plus TV

Приказа 7 хиљ.

Çukur 4.Sezon 36.Bölüm

2:18:08

Çukur 4.Sezon 36.Bölüm

Çukur

Приказа 85 хиљ.

Dafina Zeqiri - DURO

03:26

Dafina Zeqiri - DURO

Dafina Zeqiri

Приказа 16 мил

Capital T - RRUSHE

03:26

Capital T - RRUSHE

Capital T

Приказа 1,1 мил

KENI FT. MAPNO - GATI (OFFICIAL VIDEO 4K)

03:11

KENI FT. MAPNO - GATI (OFFICIAL VIDEO 4K)

BrotherHood Music

Приказа 2,2 мил

Noizy - Bojm pak muhabet (Prod. by A-Boom)

07:15

Noizy - Bojm pak muhabet (Prod. by A-Boom)

thisisnoizy

Приказа 15 мил

Zvezde Granda - Cela emisija 65 - ZG 2020/21 - 01.05.2021

3:15:01

Zvezde Granda - Cela emisija 65 - ZG 2020/21 - 01.05.2021

Zvezde Granda

Приказа 1,7 мил

Zvezde Granda- Promo- Epizoda 66

0:59

Zvezde Granda- Promo- Epizoda 66

Grand Online

Приказа 113 хиљ.

Zašto RUMUNIJA i MOLDAVIJA nisu JEDNA ZEMLJA?

8:48

Zašto RUMUNIJA i MOLDAVIJA nisu JEDNA ZEMLJA?

Ozbiljne Teme

Приказа 51 хиљ.

DOBRO JUTRO KOMŠIJA (SEZONA 3) - EPIZODA 10

43:18

DOBRO JUTRO KOMŠIJA (SEZONA 3) - EPIZODA 10

Dobro Jutro, Komšija

Приказа 155 хиљ.

Rich Jail vs Broke Jail/ 17 Funny Situations

10:22

Rich Jail vs Broke Jail/ 17 Funny Situations

WooHoo WHOA

Приказа 13 мил

Dosije - Misterija sivog Citroena | PRVA

35:35

Dosije - Misterija sivog Citroena | PRVA

PRVA

Приказа 447 хиљ.

Familija, Bata i Komsa izlazak u grad ( 1.deo )

4:45

Familija, Bata i Komsa izlazak u grad ( 1.deo )

Familijobe

Приказа 238 хиљ.

Coke and Mentos Explosion! #shorts

0:22

Coke and Mentos Explosion! #shorts

AnthonySenpai

Приказа 8 мил

SIDEMEN GUESS THE MILLIONAIRE

39:20

SIDEMEN GUESS THE MILLIONAIRE

Sidemen

Приказа 2,4 мил

UKRAO SLIJEPOJ DJEVOCICI MOBITEL A ZATIM....

1:26