Gold AG & Adem Ramadani - Era Ramazan

 • Објављено Пре 29 дана

  Gold AG

  Трајање: 04:00

  fanlink.to/EraRamazan
  @ONIMA - smarturl.it/ONIMA

  Teksti: Arian AGUSHI
  Melodia: Kreshnik AVDIU
  Aranzhman: Ardian KASTRATI
  Mix & Mastering: Rrahman KRYEZIU
  Video: Imagine FILMS
  Skenari & Regjia: Arian AGUSHI

  @Gold AG & Adem Ramadani - Era Ramazan
  Connect with Gold AG
  Facebook | GoldAG.Legend
  Instagram | arianagushi
  Connect with Adem Ramadani
  AdemRamadanifaqjazyrtare
  ademramadani78

  #GoldAG #ademramadanizyrtare #ONIMA

DREAM OF CHARLI D'AMELIO
DREAM OF CHARLI D'AMELIO

sikur te gith te kishim qen musliman e te lutim allahun qe krijoi cdo gje ZOTI AGJERIMIN JA U PRANOFT 💘❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Пре 2 сата
Eda Axhami
Eda Axhami

Urime bajrami musliman

Пре 3 сата
Herolinda Halilaj
Herolinda Halilaj

Zoti ja u pranoft te gjithve muslimanve

Пре 9 сати
Fation tony
Fation tony

Allahu ju shperbleft me xhehnet ju dhe te gjithe myslimanet kudo ne bot zoti ja pranoft sakrificen dhe mundin qe bejn per tmadhin allah dhe per kedo qe te pakten e permend ne kete muaj te begat zotin dhe ketyre dy bylbylave zoti i dhasht me tmirat

Пре 9 сати
Erza Zeneli
Erza Zeneli

urime razani❤️❤️❤️🤲🏻🤲🏻shum e shum

Пре 10 сати
Erza Zeneli
Erza Zeneli

alah fale❤️❤️🥰🥰😍🤩🥺😢😭😓😥🤗😰😪😷🤧🤲🏻🤲🏻🤲🏻👏🏻🤲🏻🤲🏻

Пре 10 сати
sara imran
sara imran

Allahu te Nderofte Adem Ramadani per kyt ilahi te mrekullueshme 🤲🏻🤲🏻

Пре 10 сати
Bajram Beganaj
Bajram Beganaj

Shum bukur mashalla 🕋🕋🕋🕋🕋❤️❤️❤️🕌🕌🕌🕌

Пре 13 сати
Femi Sefa
Femi Sefa

Amin. Amin. Zoti. Vshrblej amin

Пре 15 сати
Liona Perteshi
Liona Perteshi

ALLAHU 💕💕💕💕💓💓💜💜💙

Пре 16 сати
Enver Allciniku
Enver Allciniku

Hallall te dyve .

Пре 19 сати
Ermal 54
Ermal 54

Zoti na ruajt ishalla

Пре дан
ORNELA ZYLFA
ORNELA ZYLFA

Mashallah. Urime te gjith myslymaneve kudo qe jan. Zoti para ne mbrapa

Пре 6 сати
ueeuu Shabani
ueeuu Shabani

Hwbsh qq qys whuq 1hchq qucuq wucuwuw

Пре дан
Mubexhel Bajrami
Mubexhel Bajrami

1gy

Пре дан
Ardi Kasami
Ardi Kasami

😇😇😇😇😇ahlla

Пре дан
vera palloshi
vera palloshi

wiah🤲

Пре дан
Celular Line
Celular Line

Gold Ag ska fjal per ty je i pa pershkushem respekte zoti te rujt e mos pafsh keq me si bravo per kengen

Пре дан
Oligers Xhafa
Oligers Xhafa

Rrenqethje mishi 🤲🏻

Пре дан
Ushti Ushti
Ushti Ushti

Hallall e pac vella 🕋☪️

Пре дан
Aziz Buzolli
Aziz Buzolli

Amin

Пре дан
lejla morina
lejla morina

Bosi

Пре дан
Suela Hoxha
Suela Hoxha

🙏🙏🙏😇

Пре 2 дана
lindita Havolli
lindita Havolli

Zoti ju bekoft me ke ni ba me zemer me kajt se jam rrit pa nan me gjyshin I cilli u kan nje engjull njeri I knushem mka rrit me gjitha te mirat ishalla zoti me gjent e ka shperblu

Пре 2 дана
bowen voowy
bowen voowy

Do tua thyejmë të gjitha rekordet botrore InShaAllah! Allahu ju ruajtë!!!

Пре 9 сати
Dekretuesi Dekret
Dekretuesi Dekret

Nana Adem Ramadan nuk bon ma, per qita jam i sigurt. ❤️👏🏾❤️❤️❤️🐐

Пре 2 дана
ADNIT
ADNIT

Super

Пре 2 дана
Brendon Bytyci
Brendon Bytyci

😘😘😘😘😘😘😘😘❤❤❤

Пре 2 дана
Brendon Bytyci
Brendon Bytyci

Urime ramazani

Пре 2 дана
daim Hmza
daim Hmza

😭😭🤝🤝🤲🤲😞😞😞🕌🕌👍👍👍👍🎆🎆🧒🧒🧒🧒😘🥰😘😘😊😘😘😘😘

Пре 2 дана
ueeuu Shabani
ueeuu Shabani

Y sezwwys wh

Пре 2 дана
Erdi Hajredini
Erdi Hajredini

O zoti ju bekoft shum keng e qellume

Пре 2 дана
hen ko
hen ko

Urime gjith muslimanve muaji i shejt i Ramazanit 🤲🏻❤️

Пре 2 дана
Emily An
Emily An

Vëllezër dhe motra të besimit islam, Urime muaji i veçantë dhe i bekuar i Ramazanit🌙! Ta shfrytëzojmë këtë muaj të mëshirës, paqes, bamirësisë për reflektim dhe përmirës

Пре дан
Vlora Zeqiri
Vlora Zeqiri

Respekt per Adem Ramadanin ju lumt se naknaqet zemerat 🙏🙏

Пре 2 дана
Nazmi Odai
Nazmi Odai

Shum qef e kam ket Muzak me ben me lot

Пре 2 дана
Endi Sllamniku
Endi Sllamniku

5 milion views per 3 jav "13 prill - 9 maj" 👏 ju lumt shum ilahi e bukur. Allahu ju ruajt e ju shpërbleftë për këtë ilahi të bukur qa na e sollet e na e knaqt shpirtin se qdo dite me e degju nuk bohet bajat. Allahu ju dhasht sa me shum suksese se e meritoni me të vërtetë ❤️🤲👏👏👏

Пре 2 дана
opzz xsin
opzz xsin

gjith besimtareve musliman.dhe i shperbleft me.te.mirat e tij te pafund.Amin🤲

Пре дан
opzz xsin
opzz xsin

Urime gjith muslimanve muaji i shejt i Ramazanit ☝🏻🤲🏻❤️

Пре 3 дана
DREAM OF CHARLI D'AMELIO
DREAM OF CHARLI D'AMELIO

@Emily An aminnn

Пре 2 сата
Emily An
Emily An

Urime gjith muslimanve muaji i shejt i Ramazanit 🤲🏻❤️

Пре дан
Asman Hoti
Asman Hoti

Do tua thyejmë të gjitha rekordet botrore InShaAllah! Allahu ju ruajtë!!!

Пре 3 дана
Gezim Tafa
Gezim Tafa

Hj

Пре 3 дана
sofe ademaj
sofe ademaj

duh

Пре 3 дана
California California
California California

Zemra ju knoft tdyve allahu ja pranoft ramazanin Amin 🤲🙏🙏

Пре 3 дана
opzz xsin
opzz xsin

Ü

Пре 3 дана
ekrem ekremi
ekrem ekremi

Mire shume Allahu ju ruajt. Po vallah qashtu ka qene.

Пре 3 дана
Floriana Ibrahimi
Floriana Ibrahimi

👏👏👏👏

Пре 3 дана
Sumejra Imeri
Sumejra Imeri

Urime ramazani

Пре 3 дана
Amra Ferati
Amra Ferati

😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Пре 3 дана
Mario Terezia
Mario Terezia

Adem Ramadani Gold AG Allahu Ju Ruajt Amin Ya Rrabin

Пре 3 дана
ueeuu Shabani
ueeuu Shabani

m htgdg gtdg gtdg gdg gdgdg mhdg

Пре 3 дана
Anuar Halili
Anuar Halili

Allahu ju rujt

Пре 3 дана
Muabije Mustafa
Muabije Mustafa

Ì

Пре 3 дана
Nexhmije Morina
Nexhmije Morina

Amin

Пре 3 дана
Gento Casio
Gento Casio

MeashaAllah shum ilahi e bukur zoti ju nderoft

Пре 3 дана
Miri B
Miri B

teksti Gold Ag dhe zeri Ademit kombinim perfekt ,,, Agjerim te pranuar vllezer e motra ,,

Пре 4 дана
Arijan Idrizi
Arijan Idrizi

Allahu ju shperbleft mashAllah

Пре 4 дана
mahtab ctg21
mahtab ctg21

Where this country

Пре 4 дана
Kercova 6250
Kercova 6250

The language is albanian but it was shot in macedonia 🙂

Пре 4 дана
Alisa Sadiki
Alisa Sadiki

Ü

Пре 4 дана
Dej Javu
Dej Javu

GJITH FALEMINDERIMET I TAKOJN VEQ ZOTIT 🤲☝❤

Пре 4 дана
Mahalakshmi P
Mahalakshmi P

1:52 Win iPhone 12 PRO 🔽 youtu.be/49mwt6s95aY 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候 1620629511

Пре дан
Nevrije Osmani
Nevrije Osmani

Zemren ma knaqet me ket ilahi poo shumm ze te mir ke o adem halllall te qoft ❤

Пре 4 дана
bowen voowy
bowen voowy

Urime gjith Muslimaneve muaji bekuar I ramazanit ❤️

Пре 9 сати
Tetova Banesa
Tetova Banesa

Selamu Alejkum die Agjerim te Leht gjith vllezerve Shqiptar Es Bylbila qe na i dhurroi Allahu me na knaq me ket Ilahi Zoti i Bekoft Shqiptaret Aaaamin

Пре 4 дана
Lali XhanTy
Lali XhanTy

MARSHALLA BUKUR VJEN KUR PO E NIGJOJ🤲🤲🤲☝🏽

Пре 4 дана
Zimbeti Zimberi
Zimbeti Zimberi

🥰🤩😇👼🤲🤲🤲🤲👀💝

Пре 4 дана
Melisa Kuqi
Melisa Kuqi

🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰❤️✨🤲🤲🤲🤲

Пре 4 дана
Rexhep Danqi
Rexhep Danqi

😭😭 😭☝👆🙌😭

Пре 4 дана
Albani Alban
Albani Alban

☝🏻☝🏻☝🏻☝🏻🤲🤲🤲🤲

Пре 4 дана
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi

Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall

Пре 4 дана
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi

Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall

Пре 4 дана
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi

Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall

Пре 4 дана
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi

Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall

Пре 4 дана
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi

Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall

Пре 4 дана
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi

Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall

Пре 4 дана
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi

Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall

Пре 4 дана
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi

Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall

Пре 4 дана
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi

Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall

Пре 4 дана
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi

Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall

Пре 4 дана
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi

Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall

Пре 4 дана
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi

Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall

Пре 4 дана
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi

Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall

Пре 4 дана
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi

Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall

Пре 4 дана
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi

Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall

Пре 4 дана
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi

Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall

Пре 4 дана
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi

Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall

Пре 4 дана
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi

Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall

Пре 4 дана
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi

Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall

Пре 4 дана
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi

Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall

Пре 4 дана
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi

Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall

Пре 4 дана
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi

Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall

Пре 4 дана
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi

Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall

Пре 4 дана
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi

Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall

Пре 4 дана
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi

Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall

Пре 4 дана
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi

Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall

Пре 4 дана
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi

Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall

Пре 4 дана
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi

Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall

Пре 4 дана
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi

Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall

Пре 4 дана
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi

Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall

Пре 4 дана
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi

Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall

Пре 4 дана
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi

Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall

Пре 4 дана
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi

Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall

Пре 4 дана
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi

Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall

Пре 4 дана
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi

Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall

Пре 4 дана
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi

Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall

Пре 4 дана
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi

Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall

Пре 4 дана
Dbllondin
Dbllondin

O zemra ju knofto inshallah zotin kabull naban mujin eshejt t Ramazanit

Пре 5 дана
opzz xsin
opzz xsin

shum sa her e degjoj, ne kete ilahi i degjon fjalet qe.sikur kan dal nga brendesia jon, nga shpirti jon,shum me merr malli per kohen kur isha femij, e shikoj klipin dhe degjoj

Пре дан
Agron Smajli
Agron Smajli

😇

Пре 5 дана

Потврди

Adem Ramadani - hitet me ilahi

1:24:44

Adem Ramadani - hitet me ilahi

Produksioni XIMI

Приказа 1,1 мил

MC STOJAN x TEODORA - CANDY (OFFICIAL VIDEO)

2:39

MC STOJAN x TEODORA - CANDY (OFFICIAL VIDEO)

MC STOJAN

Приказа 15 мил

Emanet 175. Bölüm | Legacy Episode 175

56:49

Emanet 175. Bölüm | Legacy Episode 175

Legacy

Приказа 1,3 мил

Tragic Bronson Alert! | Shaqtin’ A Fool Episode 17

2:07

Tragic Bronson Alert! | Shaqtin’ A Fool Episode 17

NBA on TNT

Приказа 582 хиљ.

Mevlan Kurtishi - For You (Full Album)

58:22

Mevlan Kurtishi - For You (Full Album)

Mevlan Kurtishi

Приказа 186 хиљ.

Egzon Ibrahimi & Liori - Selam

04:58

Egzon Ibrahimi & Liori - Selam

PiKA

Приказа 171 хиљ.

Nusret Kurtishi - Jam bedel për nanën

04:05

Nusret Kurtishi - Jam bedel për nanën

Nusret Kurtishi

Приказа 981 хиљ.

Shaliani - Vendlindja (Official Video 4K)

02:47

Shaliani - Vendlindja (Official Video 4K)

Shaliani

Приказа 908 хиљ.

Adem Ramadani - Qabe moj e bukur je

04:21

Adem Ramadani - Qabe moj e bukur je

Adem Ramadani

Приказа 14 мил

Musli Musliu - Ezani i pambaruar

06:24

Musli Musliu - Ezani i pambaruar

PiKA

Приказа 5 мил

ADEMI & DANI - Salatullah 4K

03:19

ADEMI & DANI - Salatullah 4K

Adem Ramadani

Приказа 4,4 мил

MC STOJAN x TEODORA - CANDY (OFFICIAL VIDEO)

2:39

MC STOJAN x TEODORA - CANDY (OFFICIAL VIDEO)

MC STOJAN

Приказа 15 мил

Emanet 175. Bölüm | Legacy Episode 175

56:49

Emanet 175. Bölüm | Legacy Episode 175

Legacy

Приказа 1,3 мил

Tragic Bronson Alert! | Shaqtin’ A Fool Episode 17

2:07

Tragic Bronson Alert! | Shaqtin’ A Fool Episode 17

NBA on TNT

Приказа 582 хиљ.

Divlja Srbija, prvi deo

25:19

Divlja Srbija, prvi deo

RTS Sasvim prirodno - Zvanični kanal

Приказа 123 хиљ.

Gledanje filma (TITANIK) 🛳

3:03

Gledanje filma (TITANIK) 🛳

Dany širi osmeh

Приказа 41 хиљ.

Happiness is helping others 🥺🥺 #Shorts

0:40

Happiness is helping others 🥺🥺 #Shorts

KIM ORO

Приказа 57 мил

oh no challenge 🤣 2021 @kingjafi_rock

0:20

oh no challenge 🤣 2021 @kingjafi_rock

King Jafi rock

Приказа 78 мил

KAKO SMO PREBILI BARAJEVCE ZA 1. MAJ

19:42

KAKO SMO PREBILI BARAJEVCE ZA 1. MAJ

Ljubi Čika

Приказа 75 хиљ.